5151
5149

افزایش بازدید سایت یا بالا بردن ترافیک سایت از خدمات و مهارت‌های ناب مجموعه سئو اسکیل است که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی، مدت زمان ماندگاری ، تعداد بازدید هر آی پی، مشخص کردن نوع پلتفرم ورودی و ویژگی های دیگر، بازدید گوگل و ارگانیک وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش دهید که نه تنها از سمت گوگل جریمه و پنالتی نشوید و بلکه رتبه الکسا سایت خود را نیز بهبود دهید.

افزایش ترافیک ارگانیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر وبمستر در دنیای مجازی است. چرا که با افزایش بازدید سایت می‌توانید خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتتان را برای آن ایجاد کرده اید پیش برده و کسب و کار مجازی خود را بهبود بدهید.

نمایش آمار ورودی گوگل

سیستم نمایش آمار سئو اسکیل، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل فراهم آورده تا آمار بازدید خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش ، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول ، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید ، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ترافیک سایت بدان توجه داشته باشید. انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای انتخاب زیر صفحه ، حداقل چیزی در حدود 2 الی 4 می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد ، باعث بهبود رتبه الکسا شده و در جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد.


Comsteffi winklergeschäftsführende mitarbeiterincentrum ghostwriting für mehrsprachigkeit und spracherwerbraum 306robert-koch-str.