5151
5149

یکی از مهم ترین عوامل موثر در سئو سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل، افزایش ورودی ارگانیک سایت از طریق موتور جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو است. گوگل زمانی شما را نسبت به بقیه سایت های جستجو شده در رتبه بالاتر قرار می‌دهد که  محتوا سایت شما برای کاربران مفیدتر باشد. پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

در همین راستا تمامی امکانات برای افزایش بازدید ارگانیک سایت شما در مجموعه سئو اسکیل موجود می‌باشد. تیم سئو اسکیل با استفاده از تکنیک‌های خو به راحتی ورودی گوگل موردنیاز سایت شما را مهیا می‌کند. فقط شما کافیست کلمه کلیدی دلخواه خود را مشخص و کاربران واقعی از سمت گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید.

نمایش آمار ورودی گوگل

سیستم نمایش آمار سئو اسکیل، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل فراهم آورده تا آمار بازدید خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش ، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول ، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید ، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

تاثیر انتخاب زیر صفحه

نکته دیگری که می توانید در هنگام سفارش افزایش ورودی گوگل بدان توجه داشته باشید. انتخاب تعداد زیر صفحه است که تاثیر بسیار مثبتی در بانس ریت سایت شما دارد. تعداد مناسب برای انتخاب زیر صفحه ، حداقل چیزی در حدود 2 الی 4 می باشد. هرچه نمایش زیرصفحه توسط هر کاربر بیشتر باشد ، باعث بهبود رتبه الکسا شده و در جایگاه سایت شما در گوگل تاثیر بهتری می گذارد.


Linguistic measures consist of syntactic features prothesiswriter.com and coherence.